WAMSLER TEA levý bílý

Hloubka
48 cm
84 kg

• , zakoupeno v Nejlevnejsikrbovakamna.cz

jsem spokojena,má přiměřenou varnou plochu na ohřev nebo vaření jídla,akorát by mohl být větší přikládací prostor(na větší polena).

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Rychle ohřívá
    • Šikovný malý sporák
    • Rošt u topeniště by měl být trochu níže-vypadávají žhavé uhlíky
  • , zakoupeno v TOPENÍ NEJLEVNĚJI

Kamna jsem si koupila po precteni recenzi,jsem s nimi spokojena,rychle zahrata plotna i trouba,doporucuji do mensich prostor ,jsou krasna .

Výměník
51 cm
Hloubka
48 cm
84 kg

Kuchyňský sporák Wamsler Tea chalupář je určen k vytápění a přitápění obytných místností s možností ohřevu, případně vaření potravin.Tea chalupář je určen pro topení pevnými palivy ( dřevo, dřevěné brikety,uhelné brikety ). Sporák má systém spalování odhořívání a celkový výkon 4,5 kW .Pečící trouba o rozměrech VxŠxH: 140×240×370 mm se nachází v dolní části sporáku. Topeniště je nahoře a uprostřed je popelník. Výška ohniště je 170 mm. Vývod kouřovodu je boční (levý nebo pravý). Maximální délka polen 30 cm.

Technická data:Typ: Tea Výkon kamen: 4,5 kW Palivo: dřevo,uhelné brikety Systém spalování: odhořívání Vytápěný prostor: 50 m3 Rozměr: VxŠxH:720x510x480mmRozměr pečící trouby:VxŠxH:140x240x370 mmPrůměr kouřovodu: 120 mm Potřebný komínový tah (Pa): 12 Pa Připojení kouřovodu: pravé,pouze boční Vystupní teplota na hrdle: 200°C Váha: 52 kg Záruka: 2 roky

• , zakoupeno v Nejlevnejsikrbovakamna.cz

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Rychle ohřívá
    • Šikovný malý sporák
    • Rošt u topeniště by měl být trochu níže-vypadávají žhavé uhlíky
  • , zakoupeno v TOPENÍ NEJLEVNĚJI

• , zakoupeno v V.J. Rousek

• Malá velikost vhodná na chaty
    • Nic.

Ihned hřeje, vaří , peče.

• , zakoupeno v Krbova-kamna.com

• Kamna odpovídají popisu, mají moc pěkný design a fungují podle mých představ.

Chtěla jsem malá kamínka do kuchyně na chatě a tato přesně splňují mé požadavky.

• nepřesný návod

nepřesný návod, zbyla záklopka,není kam namontovat

• , zakoupeno v KASA.cz

• mala dvirka na palivo dvirka trouby nedrzi pri otevreni

spokojen

• , zakoupeno v V.J. Rousek

Zakoupený výrobek je ve své kategorii velmi zdařilý a lze jej bez výhrad dále doporučit. Průběh celého obchodu byl po všech stránkách velmi dobrý

• , zakoupeno v V.J. Rousek

• Je maličký roztomilý , teplo je okamžitě topí bezvadně. Regulace tepla je jen jednouchá (chci aby víc topil vysunu popelník pro větší přísun vzduchu), ale vše přiměřeně k ceně. Velké plus je, a proto jsme ho chtěli, že má i troubu na pečení (zatím jsme ji nezkoušeli) V této kombinaci a velikosti je jen jediný na trhu. Máme málo místa tak je pro nás řešením. Zatím jsem spokojená.
    • Proti hodnocenému sporáku zatím nemohu říci nic negativního (snad to, že bych byla radši, kdyby byl vysoký jako běžné elektrické sporáky je nízký) jinak jsme z něho nadšeni, jen mě mrzí, že není takových typů sporáků více druhů na trhu jsou jen ohromné klasické velikosti bohužel. Přivítali bychom více popracovaný i dražší, ale takto veliký, avšak výšky normálních sporáků..

Pro účel teplo, útulno a malé vaření mohu jen doporučit. Máme ho teprve týden, ale jak jsme ho prohlíželi jeví se nám jako velmi solidně odvedená práce kamnářů.