Nordica Rosetta Sinistra Steel Bílá

!!! NOVINKA 2021 !!! Smaltovaný ocelový obklad sporáku Více barevných variant Litinová varná plotna Chromovaný rám kolem plotny Pozinkovaná a smaltovaná...
50 393 Kč
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka Nejlevnejsikrbovakamna.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (3)

Info v obchoduZdarma96 % • 598 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma93 % • 1 247 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma94 % • 1 265 recenzíDalší informace

Popis produktu

!!! NOVINKA 2021 !!! Smaltovaný ocelový obklad sporáku Více barevných variant Litinová varná plotna Chromovaný rám kolem plotny Pozinkovaná a smaltovaná...

Parametry produktu

Výrobce
Barva
bílé
Výkon
7300 W

Parametry produktu

Výrobce
Barva
bílé
Výkon
7300 W

Popis produktu

!!! NOVINKA 2021 !!!

Smaltovaný ocelový obklad sporáku

Více barevných variant

Litinová varná plotna

Chromovaný rám kolem plotny

Pozinkovaná a smaltovaná ocel

Celo-litinové topeniště, plotna a dvířka

Smaltovaná trouba o objemu 28 litrů

Integrovaný teploměr pečící trouby

Ohřívací nebo sušící prostor pod troubou

Integrovaný výsuvný úložný prostor ve spodní části

Přepínací klapka pro možnost vaření nebo vaření a pečení

Možnost přikoupit zvedací rošt do topeniště

SPORÁK LA NORDICA ROSETTA SINISTRA BII STEEL (7,2 kW)

Kvalitní litinový sporák na topení dřevem a dřevěnými briketami s proskleným ohništěm a kachlovým obkladem. Velice populární sporák nejen na chaty a chalupy, kde se využije na topení, ale i smaltovaná trouba na pečení a velká litinová plotna na vaření.

Obklad sporáku je ze smaltované oceli. Díky tomu sporák dokáže topit okamžitě po jeho zapálení. Konstrukce topeniště je masivní celolitinová a veškeré ocelové díly jsou smaltované z obou stran nebo pozinkované, což zaručuje dlouhodobou životnost sporáku. Veškerá dvířka jsou také z masivní litiny. Vypovídající údaj o masivní konstrukci je samotná hmotnost sporáku, která je 150 kg. Pečící trouba o objemu 28 litrů je oboustranně smaltovaná tudíž povrch je odolný proti propálení a snadno se udržuje. Ve dvířkách trouby je integrovaný teploměr pro rychlou a přesnou kontrolu teploty, který tak zaručuje pohodlné pečení. Litinová varná plotna je precizně zabroušena pro dokonalý převod tepla a zespodu masivně vyztužena pro dlouhodobou životnost. Sporák je vybaven mechanickou přepínací klapkou pro snadné a rychlé vyřazení pečící trouby z provozu, např. při letním vaření nebo při roztápění sporáku. Spaliny tak odchází z topeniště rovnou pod plotnou do komínu a nebo pod plotnou a kolem dokola celé pečící trouby a následně v zadní části do komínu. Regulace výkonu sporáku je pomocí dvou šoupátek pro primární a sekundární vzduch. Do topeniště je ještě nasáván prudce předehřátý terciální vzduch pro lepší prohoření paliva a nižší emise výstupních spalin. Pod roštem je snadno odnímatelný popelník. Prostor pod troubou může sloužit pro ohřívání, sušení, uchování teplých pokrmů nebo jen jako úložný prostor na plechy a rošty. Ve spodní části je výsuvný úložný prostor na dřevo nebo na příslušenství ke sporáku.

Vývod pro napojení kouřovodu je nalevo a může být nahoru nebo dozadu. Smaltované boky sporáku tlumí sálavé teplo a snižují povrchovou teplotu, čímž šetří místo a brání možnosti popálení při náhlém dotyku. Kolem celé plotny je chromované madlo, které sporák zdobí a zároveň se dá využít pro odkládání a sušení utěrek nebo také pro zavěšení krbového nářadí.

Regulovatelný výkon sporáku je v rozmezí od 3,0 kW do 10,0 kW v závislosti na množství přiloženého paliva. Barevné varianty sporáku jsou: černá a bílá s kropenkou. V ceně sporáku není chromovaný rošt do trouby, který doporučujeme přikoupit pro ještě lepší využití sporáku. Ke sporáku je také možné přiobjednat nerezovou nádobu pro ohřev vody (tzv. kamnovec) a zvedací rošt do topeniště pro snížení výkonu a tzv. letní provoz.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.