GUČA GULIVER Smart P pravá - béžová

Krbová kamna mají certifikát EcoDesign.  Výkon: 10,5 kW Účinnost: 87% Průměr kouřovodu: 120 mm Maximální množství paliva – dřeva: 2,6 kg Průměrný obsah CO při 13%...
51 006 Kč

Hloubka
66.5 cm
177 kg

• , zakoupeno v Kamna Guča

Rozhodla jsem se pro tato kamna po dlouhém vybírání a rozmýšlení. Mám s kamny dlouholeté zkušenosti. Žiju na vsi. Chtěla jsem kvalitní kamna na topení, vaření a pečení. Zvažovala jsem všechno: materiál, celkový vzhled, rošt, popelník, troubu, šuplík, výhřevnost, údržbu a vymetání, cenu, rychlost dodání atd. Řadí se sice mezi dražší, ale jejich kvalita odpovídá ceně, nechtěla jsem žádná levná plechová kamínka, ale pořádná litinová kamna, která vydrží každodenní provoz. Fungují tak, jak jsem si představovala. Obsluha je snadná i pro mě v seniorském věku. Určitě je doporučuji i ostatním.

Kvalita

90 cm
Hloubka
66.5 cm
177 kg

Krbová kamna mají certifikát EcoDesign.

• Výkon: 10,5 kW
  • Rozměry topeniště (š x v x h): 275 x 325 x 375 mm
  • Velikost trouby v mm (š x v x h): 360 x 279 x 420 mm
  • Typ roštu: otočný, letní + zimní varianta
  • Popelník: Ano
  • Výška sporáku: 860 mm (s horním vývodem kouřovodu 905 mm)
  • Šířka sporáku: 900 mm
  • Hloubka sporáku (s madly): 665 mm
  • Hmotnost: 177 kg
  • Vývod kouřovodu: horní, zadní
  • Zadní vývod kouřovodu (výška osy nad podlahou): 745 mm
  • Materiál: litina, plech

TECHNICKÝ POPIS

Sporák je určen k vytápění obytného prostoru a na přípravu pokrmů. Jako palivo lze používat dřevo nebo dřevěné brikety. Sporák je vyrobený z litiny a ocelových desek. Vnitřek topeniště je chráněn jednou vrstvou litiny, uvnitř je rošt, který lze otáčet a vyndávat. Sporák má na dveřích topeniště sklo (odolné teplotám do 700 °C), které umožňuje nahlédnutí do topeniště, a přitom poskytuje i maximální distribuci tepla.

Sporák poskytuje možnost připojení ze zadní strany nebo přes horní desku, a to vždy na straně trouby.

Regulace kamen: Sporák má regulátory primárního a sekundárního vzduchu, pomocí kterých lze nastavit vzduch pro hoření.

U modelů GULIVER je vestavěna i KLAPKA, pomocí které se regulují spaliny.

Dvířka disponují teploměrem. Prostor topeniště je vybaven dvěma rošty pro letní a zimní provoz. Pod celým sporákem se nachází praktická zásuvka, například na uskladnění paliva.

Kvalita

• , zakoupeno v Nářadí na zahradu